Myyjämme palveluksessasi!

Viva LKV on yhdistelmä tuhansien toimeksiantojen kokemusta ja kiinteistönvälittäjien raudanlujaa ammattitaitoa. Tutustu meihin ja ota yhteyttä!

Nea Henriksson
NEA HENRIKSSON

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 465 7565
nea.henriksson@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Tarja Ketonen
Tarja Ketonen

Aluejohtaja, kaupanvahvistaja, YKV, LKV, KiAT
puh. 050 5727 553
tarja.ketonen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Outi Malmlund
Outi Malmlund

Aluejohtaja, LKV
puh. 0400 633 655
outi.malmlund@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Tommi Paaja
Tommi Paaja

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 375 7361
tommi.paaja@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Pekka Kempas
Pekka Kempas

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 555 4178
pekka.kempas@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Janita Paaja

JANITA PAAJA

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh. 050 575 1099
janita.paaja@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

 

Jussi Pehrman

Jussi Pehrman

Asuntomyyjä
puh. 050 371 7374
jussi.pehrman@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Aila Oivula

Aila Oivula

Asuntomyyjä
puh. 040 079 8212
aila.oivula@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Antti Virtanen

Antti Virtanen

Asuntomyyjä
puh. 050 592 9492
antti.virtanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Toni Armivesi
TONI ARMIVESI

Asuntomyyjä
puh. 050-5909292
toni.armivesi@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Virpi Purmonen
Virpi Purmonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
puh 040 039 3268
virpi.purmonen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Mika Lindfors
Mika Lindfors

Asuntomyyjä, KIAT
puh. 050 408 2668
mika.lindfors@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Esko Lauksio
Esko Lauksio 

Myyntiryhmän esimies, LKV
puh. 040 705 7131
esko.lauksio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jyrki Aarnio
Jyrki Aarnio

Myyntipäällikkö, LKV
puh. 040 716 5025
jyrki.aarnio@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Paulina Frank

Paulina Frank

Asuntomyyjä
puh. 040 039 3279
paulina.frank@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Jari Puronen

JARI PURONEN

Asuntomyyjä
puh. 050 320 1080
jari.puronen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Heidi Kuokkanen

Heidi Kuokkanen

Asuntomyyjä
puh. 050 3525 100
heidi.kuokkanen@vivalkv.fi

Tutustu minuun tästä

Kaisa Järvinen
KAISA JÄRVINEN

Stailaus ja sisustussuunnittelu
puh. 050 442 4425
kaisa.jarvinen@vivalkv.fi

Tykkää meistä Facebookissa

24. toukokuuta 2017

Valoisa rivitalon päätyhuoneisto toimivalla pohjaratkaisulla! Tutustu!... Lue lisää ›

18.5.2017

Avara ja valoisa koti hyvällä sijainnilla Vanhassa Nummelassa etsii uusia asukkaita. Tämä upea kokonaisuus on nähtävä! Ilmarisentie 25 A, Vihti Paritalo, 173,0 m² 5h,k,s Velaton myyntihinta 375 000 € Kohdetta myy Nea Henriksson, puh. 050 465... Lue lisää ›

18.5.2017

Uudenveroinen ja viihtyisä rivitalokoti ilman remonttihuolia! Kanervatie 5 B B, Vihti Rivitalo, 50.0 m² 2h,k Velaton myyntihinta 162.000 € Kotia myy Nea Henriksson, puh. 050 465 7565 http://www.etuovi.com/kohde/7738555... Lue lisää ›

Seuraa meitä: